Vila Bora

Ndërtim cilësor, dhoma elegante dhe një ndriçim natyral që pret të bëhet streha e re për këdo që është në kërkim të një shtëpie shumë pranë natyrës.

Sipërfaqe

  • Sipërfaqe e vilës: 122.4 ~ 137 m2
  • Sipërfaqe totale: 150 ~ 160 m2
  • Sipërfaqe parcele: 110 ~ 154 m2

Kati nëntokë

Dhomë gjumi
Tualet
Shkallë

Kati përdhes

Dhomë gjumi
Tualet
Shkallë
Korridor
Korridor

Kati parë

Dhomë ndenjeje + kuzhinë
Korridor
Shkallë
Ballkon

The Outcome

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque ante quam, ultrices nec vulputate et, egestas et quam. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

“Alex was there every step of the way and brought my vision further than I could have imagined!”

Josh MargolisFounder of DAF