Vila Vatra

Konceptuar dhe ideuar të përfaqësojë linjat e qeta të arkitekturës autentike. Vetrata cilësore dhe praktike. E bukura qëndron në çdo detaj të saj

Sipërfaqe

  • Sipërfaqe e vilës: 160 ~ 211 m2
  • Sipërfaqe totale: 160.1 ~ 211 m2
  • Sipërfaqe parcele: 160.3 ~ 208 m2
  • Sipërfaqe ambjenti teknik i jashtëm: 28.9 m2

Kati nëntokë

Dhomë gjumi
Tualet
Korridor

Kati përdhes

Dy dhoma gjumi
Dy Tualete
Korridor
Shkallë
Ballkon

Kati parë

Dhomë ndenjeje + kuzhinë
Ballkon
Shkallë

The Outcome

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque ante quam, ultrices nec vulputate et, egestas et quam. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

“Alex was there every step of the way and brought my vision further than I could have imagined!”

Josh MargolisFounder of DAF