Vila Serenata

Komode dhe e ngrohtë. Projektuar për të shfrytëzuar rrezet e diellit për ndriçim dhe ngrohje. E gatshme të mirëpresë banorët që do i japin jetë çdo hapësire.

Sipërfaqe

  • Sipërfaqe e vilës: 201.5 ~ 217.4 m2
  • Sipërfaqe totale: 206 ~ 223 m2
  • Sipërfaqe parcele: 165 ~ 245 m2

Kati nëntokë

Bodrum
Shkallë të jashtme

Kati përdhes

Dhomë ndenjeje + kuzhinë
Tualet
Verandë
Shkallë e jashtme

Kati parë

Dy dhoma gjumi
Dy Tualete
Ballkon
Korridor

Kati nën çati

Papafingo

The Outcome

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque ante quam, ultrices nec vulputate et, egestas et quam. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

“Alex was there every step of the way and brought my vision further than I could have imagined!”

Josh MargolisFounder of DAF